FAQ

Czy Vademecum jest płatne?

Vademecum jest całkowicie bezpłatne. Pierwszą jego część otrzymujesz przed zarejestrowaniem się do Oriflame, kolejne gdy już zostaniesz konsultantką.

Czy, gdy się zapiszę jestem zobowiązana do regularnych zakupów?

Nie. To czy zamawiasz, zależy wyłącznie od Ciebie. Nie ma żadnych wymaganych limitów czy nakazów.

Jeśli zostanę konsultantką, a potem stwierdzę że nie odpowiada mi współpraca, czy będę mogła zrezygnować w każdej chwili?

W każdej chwili możesz przestać zamawiać bez konsekwencji. Po roku karta traci ważność i Twoje dane są kasowane z bazy danych firmy.

Czy grupa MojeOri jest jakąś oddzielną strukturą w Oriflame?

W żadnym wypadku. Jesteśmy zwykłymi konsultantkami Oriflame. Nasza grupa ma po prostu wyrazisty charakter i nowoczesne metody działania. W naszej pracy wykorzystujemy atuty jakie daje Internet i dzięki temu osiągamy lepsze efekty.

Ile zarabia się w Oriflame?

To wszystko zależy od pracy jaką włożysz w swoją karierę. Jest wiele konsultantek dla których praca w Oriflame jest jedynym zajęciem i z niego się utrzymują. Główną zaletą płac w Oriflame jest to, że zarobki są praktycznie nieograniczone i stale mają tendencję zwyżkową. Im dłużej pracujesz w Oriflame, tym więcej zarabiasz.

Jestem już konsultantką Oriflame, ale chciałabym należeć do grupy MojeOri.

Do grupy MojeOri mogą należeć jedynie konsultantki nowo zapisane do naszej struktury. Tylko one mogą korzystać z naszych materiałów oraz stron dla zarejestrowanych użytkowników.

Jestem bardzo nieśmiałą osobą. Czy to przekreśla moje szanse w Oriflame?

W grupie MojeOri stosujemy metody, które pomagają nawet nieśmiałym osobom skutecznie prowadzić swój biznes nie zmuszając ich do zmiany charakteru.

Jestem niepełnoletnia, czy mogę zapisać się do Oriflame?

Jeżeli masz powyżej 16 lat możesz zapisać się za zgodą rodziców. Więcej o tym przeczytasz w Vademecum. Jeżeli masz poniżej 16 lat do Oriflame może zapisać się np. Twoja mama.

Co zrobić, gdy chcę się zarejestrować?

Proponuję, abyś najpierw przeczytała pierwszą część Vademecum. Potem, gdy już się zdecydujesz – kliknij w link Rejestracja na mojej stronie. Wypełnij formularz, a ja wyślę Ci wszystkie potrzebne dokumenty rejestracyjne oraz informacje co dalej.
Bardzo się cieszę, że znalazłam Twoją stronę w necie i zostałam konsultantką dzięki Tobie. Zupełnie inaczej spojrzałam na Oriflame niż wtedy, kiedy po raz 1 nią zostałam.

AgataWarszawa

Ostatnio dołączyły
do OriNet

Joasia

Ania

Asia